חיתוך בלייזר

<– חזור ל…מה אנחנו מציעים

אנו מייצרים מגזרות באמצעות חיתוך בלייזר. אנו מכינים קבצים לחיתוך בלייזר, ומבצעים את החיתוך באיכות גבוהה ובדיוק מרבי על גבי נייר, קרטון, קלף, וחומרים נוספים. ראו עוד…

אנו מחלוצי היוצרים של מגזרות מודפסות וחתוכות בלייזר בטכניקה המשלבת הדפסה וחיתוך, בדיוק מרבי ובתיאום מושלם. איכות החיתוך והדיוק של המגזרות המודפסות שאנו מייצרים הם בקנה מידה בין-לאומי.

יש לנו מיומנות בהכנת קובצי חיתוך (קובצי וקטור) באיכות עילית, הן מרישום ידני והן מקבצים סרוקים – עיבוד תמונה למגזרת על ידי הפיכת קובץ פיקסלי לווקטורי (וקטוריזציה).

ברשותנו מכונות לחיתוך בלייזר עד גודל 110ª130 ס”מ, ובאמצעותן אנו מכינים קבצים ומבצעים חיתוך איכותי; נקי ומדויק. אנו יכולים לבצע חיתוך גם במשטחים גדולים יותר, על פי תכנון מראש. ביכולתנו לבצע חיתוך של כל סוגי הנייר והקרטון, לרבות קלף ופרספקס. יש לנו יותר מ-50 סוגי נייר וקרטון (מדיה) במגוון גדלים ועוביים, ואנו נלהבים לבדוק חומרים חדשים וייחודיים ולהתנסות בעבודה בהם. אנו מבצעים הן עבודות של יחידה אחת והן עבודות בכמות מסחרית ובעותקים רבים.

אנו מומחים בייצור כתובּות בחיתוכי לייזר, ובסטודיו ניתנים שירותים מיוחדים לאמני מגזרות של כתובּות ואמנות יהודית )יודאיקה), כגון טיפול בהכנסת הטקסט לכתובה. נוסף לכך אנו מציעים שירות בלעדי לעיצוב וייצור של הזמנות ומעטפות לאירועים, בשלל חיתוכים מרהיבים.