חיתוך בלייזר

חיתוך בלייזר

אנו מייצרים מגזרות באמצעות חיתוך בלייזר. אנו מכינים קבצים לחיתוך בלייזר, ומבצעים את החיתוך באיכות גבוהה ובדיוק מרבי על גבי נייר, קרטון, קלף, וחומרים נוספים. ראו עוד…

אנו מחלוצי היוצרים של מגזרות מודפסות וחתוכות בלייזר בטכניקה המשלבת הדפסה וחיתוך, בדיוק מרבי ובתיאום מושלם. איכות החיתוך והדיוק של המגזרות המודפסות שאנו מייצרים הם בקנה מידה בין-לאומי. יש לנו מיומנות בהכנת קובצי חיתוך (קובצי וקטור) באיכות עילית, הן מרישום ידני והן מקבצים סרוקים – עיבוד תמונה למגזרת על ידי הפיכת קובץ פיקסלי לווקטורי (וקטוריזציה).

קראו עוד

ברשותנו מכונות לחיתוך בלייזר עד גודל 110ª130 ס”מ, ובאמצעותן אנו מכינים קבצים ומבצעים חיתוך איכותי; נקי ומדויק. אנו יכולים לבצע חיתוך גם במשטחים גדולים יותר, על פי תכנון מראש. ביכולתנו לבצע חיתוך של כל סוגי הנייר והקרטון, לרבות קלף ופרספקס. יש לנו יותר מ-50 סוגי נייר וקרטון (מדיה) במגוון גדלים ועוביים, ואנו נלהבים לבדוק חומרים חדשים וייחודיים ולהתנסות בעבודה בהם. אנו מבצעים הן עבודות של יחידה אחת והן עבודות בכמות מסחרית ובעותקים רבים.

אנו מומחים בייצור כתובּות בחיתוכי לייזר, ובסטודיו ניתנים שירותים מיוחדים לאמני מגזרות של כתובּות ואמנות יהודית )יודאיקה), כגון טיפול בהכנסת הטקסט לכתובה. נוסף לכך אנו מציעים שירות בלעדי לעיצוב וייצור של הזמנות ומעטפות לאירועים, בשלל חיתוכים מרהיבים.

סגור

שאלות נפוצות

כן!

אנו מתמחים בחיתוך בלייזר של מגזרות נייר – לתחומי האמנות השונים.

אנו מתמחים בהכנת כתובות בגזירת נייר.

כן!

וברמת דיוק גבוהה!

על נייר וקרטון.

כמובן! תוכלו להכין סקיצה ידנית של דוגמת החיתוך ואנו נהפוך אותה למגזרת. נוכל גם לקחת קובץ הדפסה קיים ולהלביש עליו קובץ חיתוך תואם.

העלות מחושבת על בסיס זמן החיתוך וכמות הזמן הנדרשת להכנה לחיתוך וכמות העותקים.

הגודל הוא פרמטר שמשפיע על החיתוך אך לא בצורה משמעותית.

 

בוודאי! נתחיל מצילום/ סריקה של המגזרת, ובתהליך העיבוד ניצור קובץ חיתוך בדיוק לפי חיתוך המגזרת הקיים. כמובן שנוכל גם לשנות את החיתוך לפי רצונכם או לתקן את החיתוך הישן

Left Menu Icon