עיבוד תמונה

עיבוד תמונה

אנו מציעים לכם שירות מתקדם של עיבוד תמונה; נשמור על נאמנות לתמונה המקורית, נבצע בה ריטוש, נערוך בה שינויים יצירתיים, נשמור על רמת דיוק בצבעוניות, נשפר את איכותה ונתאים אותה לצורכיכם. לב העבודה בסטודיו הוא מתן שירותים מקצועיים ומתקדמים של עיבוד תמונה; הן לצילומים שצולמו בסטודיו והן לקבצים חיצוניים. משימה זו מתבצעת על ידי אמנים מנוסים בתחום העיבוד הדיגיטלי.

כשאנו מבצעים עיבוד תמונה אנו בראש ובראשונה מוודאים שרוחה של היצירה המקורית תישמר, הן ברמה הוויזואלית – תיאום הצבע, חדות התמונה ורוויית הצבע, והן ברמה החוויה הרגשית שהיא מעוררת אצל המתבונן בה. תוצאה זו מושגת על ידי חשיבה יצירתית משותפת בינינו ובין האמן.

תהליך העבודה אנו מתחילים עם קבצים גולמיים, בדרך כלל לאחר צילום או סריקה. בשלב ראשון עוברים הקבצים טיפולים שונים, כגון ריטוש בסיסי של התמונה, הפרדה מן הרקע, יישור, תיאום צבע וטיפול בחדות.

קראו עוד

בשלב השני מטופל כל קובץ על פי הגדרת היעד:

• הדפסי אמנות (רפרודוקציה) – הקובץ ילווה בהדפס ניסיון על המדיה שהאמן בחר.

• הדפסה בספר או בקטלוג – הקובץ יומר לצבעי אופסט ,CMYK תוך שמירה מיטבית על ערכי הצבע. אנו מתמחים בהמרה מבוקרת לצבעי אופסט CMYK באיכות מיטבית.

• יישומי אינטרנט – הקבצים יוקטנו ויותאמו במדויק לשימוש באתרים.

אנו מספקים שירותים נוספים בתחום עיבוד התמונה:

• רסטורציה – שיקום ושחזור תמונות מפגיעות שונות כגון שריטות, כתמים ודהיית צבע.

• עיבוד חופשי לתמונה – הוספת או הסרת אלמנטים מתמונות, שינוי סגנון הצבע, יצירת קולאז’ ועוד.

סגור

שאלות נפוצות

התמונות מודפסות בסטודיו של הדפס אמנותי ירושלים ברחוב התעשייה 2 בתלפיות. ברשותנו הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ בתחומנו

בוודאי! אם יש לכם תמונה ישנה שזקוקה לריטוש, צילומים של ציורים שכבר אינם ברשותכם, אנו נבצע עיבוד מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לצורך שלכם

Left Menu Icon